Awesome Image

Юридична компанія «ESTUM»

Посвідка на тимчасове проживання в Україні


Що таке посвідка на тимчасове проживання і як її оформити? 

Посвідка на тимчасове проживання в Україні (ПТП) – документ, що підтверджує право на довгострокове перебування (проживання) на території України іноземного громадянина або особи без громадянства, більш ніж дозволено візою чи режимом 90/180.

Посвідка на тимчасове проживання засвідчує особу іноземного громадянина і дає право в’їжджати на територію України.

Такий документ може бути виданий строком до 3-х років, з правом продовження (зараз процедура називається обмін) на такий же термін.

Кому потрібна посвідка на тимчасове проживання в Україні?

 

Найчастіше посвідка на тимчасове проживання потрібна людям, які перебувають в Україні для ведення свого бізнесу, роботи, волонтерства, навчання, після шлюбу з громадянином України, який триватиме менше 2-х років.

Для перетину державного кордону України вам потрібно буде мати при собі два документа: вид на проживання в Україні і паспортний документ

Крім того, оформити посвідку на тимчасове проживання ви можете: за допомогою релігійних організацій, представництв іноземних компаній, представництв (філій) іноземних банків, зареєстрованих в Україні, працюючи кореспондентом або беручи участь в проектах міжнародної технічної допомоги.

І нововведення 2018 року – отримати посвідку на проживання в Україні може засновник компанії, статутний капітал якої не менше 100 тис. євро.

Маючи тимчасову посвідку на проживання в Україні, ви можете перевести в Україну свою сім’ю: чоловіка/дружину, неповнолітніх дітей, батьків пенсійного віку.

Як оформити тимчасову посвідку на проживання в Україні?

Зіткнувшись з державними органами один раз, у вас точно відпаде бажання туди повертатися. Оформлення документів – не такий вже легкий процес і для громадян України, не кажучи вже про іноземців. Вам доведеться на деякий період забути про всі свої справи, вистояти величезну чергу, витратити масу часу і сил. І це далеко не гарантія того, що результат буде досягнутий.

Подати документи на обмін тимчасової посвідки на проживання можна не пізніше ніж за 15 робочих днів до закінчення діючої

Іноземець повинен зібрати необхідний комплект документів та подати до відповідного відділення Державної міграційної служби, перебуваючи на законних підставах на території України (які не перевищити термін перебування 90/180 або оформити візу типу Д / visa D).

Куди подавати документи на тимчасову посвідку на проживання в Україні?

Документи подаються особисто заявником, так як в цей процес входить процедура здачі біометричних даних. Весь процес займає до 15 робочих днів, і ви не зобов’язані весь термін перебувати в Україні, можете виїхати і повернутися на отримання. Що стосується обміну (продовження) тимчасової посвідки на проживання в Україні, то дуже важливо не пропустити терміни і подати необхідні документи до міграційної служби. Інакше без виїзду за новою візою – не обійтися!

Також важливо протягом 30 днів після того, як оформили тимчасову посвідку на проживання в Україні, зробити прописку (реєстрація місця проживання в Україні). В іншому випадку ви повинні будете сплатити штраф за адміністративне порушення.

Щоб уникнути різних проблем, які негативно послужать при розгляді вашої заяви і приведуть до відмови у видачі тимчасової посвідки на проживання (тимчасового дозволу на проживання), радимо вам скористатися послугами фахівців.

Временный вид на жительство, ВНЖ, ПМЖ, Украина, Киев

Посвідка на тимчасове проживання в Україні, може бути видана на термін від 6-ти місяців до 3-х років.

Вартість послуги отримання Посвідки на тимчасове проживання в Україні – від 3 500 грн.

Додатково оплачується:

 • страховка на 1-3 роки (залежить від підстав);
 • державний платіж;
 • переклад і легалізація іноземних документів.

Стандартні терміни: 10-15 р.д.
Є прискорена процедура.

Для отримання безкоштовної юридичної консультації щодо того, які документи необхідні, щоб оформити посвідку на  тимчасове проживання, дозвіл на роботу, які вимоги для продовження терміну перебування в Україні, як оформити громадянство України, а також консультації міграційного адвоката з інших питань, які відносяться до міграційного законодавства України, вам необхідно зв’язатися з нами за тел.:

✆ Life +38 093 838 88 78 ✆ МТС +38 095 807 88 80

Або пишіть нам на емейл: Estum.info@gmail.com

Послуги, які ми надаємо для іноземних громадян (нерезидентів) і громадян України (резидентів) на території України:

Додаткові послуги

Залишити заявку

  ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
  +
  Передзвоніть мені!
  Call Now Button