Awesome Image

Юридична компанія «ESTUM»

Посвідка на постійне проживання в Україні


Дозвіл на імміграцію. Посвідка на постійне проживання в Україні.

Імміграція – дуже серйозний і непростий крок, який вимагає великої організації і чітко продуманих кроків на всіх стадіях оформлення документів. Більшість з них буде важко пройти без міграційного адвоката, який оцінить ситуацію і грамотно складе документи.

Отримання документа для переїзду на постійне місце проживання в Україні (посвідка на постійне проживання, ПМП) складається з двох етапів: оформлення дозволу на імміграцію в Україну (термін дії 1 рік) і на його підставі отримання айді карти (ID) постійного виду на проживання – це два невід’ємних документа.

Посвідка на постійне проживання в Україні підлягає обміну кожні 10 років і при досягненні 25/45-річного віку. Інакше документ буде вважатися недійсним.

У законодавстві існують певні підстави, маючи які іноземець може претендувати на оформлення постійного місця проживання (ПМП і дозволу на імміграцію), в рамках квоти для іноземних громадян або поза квотою.

Поширені підстави для іноземця на оформлення ПМП:

  • родинні зв’язки з громадянами України;
  • родинні зв’язки з іммігрантами, які мають посвідку на постійне проживання в Україні;
  • служба в Збройних Силах України більше 3-х років;
  • іноземні громадяни, які згідно із законом можуть отримати громадянство України (територіальне походження).

Квота імміграції щороку затверджується Кабінетом міністрів України.

Ви плануєте перебувати тривалий період, працювати або переїхати назавжди в Україну? – Оформлення посвідки на постійне проживання найкраще рішення для вас.

Цей документ надасть можливість перебувати в країні без віз і обмеження в часі. Автоматично ваші права стають майже на одному рівні з корінними громадянами.

До всього іншого, з отриманням посвідки на постійне проживання, ви зможете працювати в будь-яких компаніях країни і на будь-яких посадах без оформлення дозволу на працевлаштування, що економить велику кількість грошей на оплати державних платежів і податків. При цьому ви не втрачаєте громадянства своєї країни.

Подача документів на імміграцію.

Під час подачі пакета документів для оформлення імміграції в державну міграційну службу, потрібно не забувати про терміни перебування. Так як при їх порушенні документи у вас не приймуть і потрібно буде виїжджати.

Подача документів відбувається особисто заявником, так як в цей процес входить процедура здачі біометричних даних!

Терміни розгляду заяви про дозвіл на імміграцію.

Термін розгляду заяви про отримання дозволу на імміграцію, на практиці, становить один рік і більше. Весь цей час ви не зобов’язані перебувати в Україні, але якщо буде така потреба, то потрібно буде або оформити посвідку на постійне проживання в Україні, або кожних 3-6 місяців проходити процедуру продовження терміну перебування. При бажанні клієнта наші юристи можуть істотно прискорити цей процес.

Оформлення постійного місця проживання.

Після отримання документу про імміграцію, можна переходити до другого етапу – оформлення посвідки на постійне проживання. Дана процедура вже займає набагато менше часу – 15 робочих днів. І… тут теж є нюанси. Громадяни візових країн, які на момент підписання дозволу на імміграцію перебували за межами України, зобов’язані отримати візу Д (visa D).

Звертаючись до міграційних юристів, важливо не потрапити до дилетантів і шахраїв. Будь-яка помилка в документах і незнання нюансів всієї процедури, може привести до відмови, в разі якого ви втратите 3 роки на шляху до довгоочікуваних документів!

Також, підроблені документи, оформлені з помилками або порушенням законодавства, можуть бути причиною для скасування посвідки на постійне проживання!

Щоб уникнути різних проблем, які негативно послужать при розгляді вашої заяви і приведуть до відмови у видачі дозволу на імміграцію, радимо вам скористатися послугами фахівців.

Якщо вам відмовили у видачі дозволу на імміграцію, то знову подати документи ви зможете тільки через рік

Для отримання безкоштовної консультації щодо того, які документи необхідні, щоб оформити постійного виду на проживання, дозвіл на імміграцію, дозвіл на роботу, які вимоги для продовження терміну перебування в Україні, як оформити громадянство України, а також консультації міграційного адвоката з інших питань, які відносяться до міграційного законодавства України, вам необхідно зв’язатися з нами за номером +380 95 431 15 17 або за адресою Estum.info@gmail.com

Временный вид на жительство, ВНЖ, ПМЖ, Украина, Киев

Посвідку на постійне проживання в Україні, видають на термін: 10 років.

Вартість послуги отримання посвідки на постійне проживання в Україні – від 15 000 грн.

Стандартні терміни на отримання дозволу на імміграцію: до одного року (залежить від підстав заявника).
Терміни отримання Посвідки на постійне проживання в Україні : до 1 місяця.
Прискорені терміни: за домовленістю.

Додаткові послуги

Залишити заявку

Call Now Button