Awesome Image

Юридична компанія «ESTUM»

Посвідка на постійне проживання в Україні


Дозвіл на імміграцію. Посвідка на постійне проживання в Україні.

Імміграція – дуже серйозний і непростий крок, який вимагає великої організації і чітко продуманих кроків на всіх стадіях оформлення документів. Більшість з них буде важко пройти без міграційного адвоката, який оцінить ситуацію і грамотно складе документи.

 

Отримання документа для переїзду на постійне місце проживання в Україні (посвідка на постійне проживання, ПМП) складається з двох етапів: оформлення дозволу на імміграцію в Україну (термін дії 1 рік) і на його підставі отримання айді карти (ID) постійного виду на проживання – це два невід’ємних документа.

Посвідка на постійне проживання в Україні підлягає обміну кожні 10 років і при досягненні 25/45-річного віку. Інакше документ буде вважатися недійсним.

У законодавстві існують певні підстави, маючи які іноземець може претендувати на оформлення постійного місця проживання (ПМП і дозволу на імміграцію), в рамках квоти для іноземних громадян або поза квотою.

Поширені підстави для іноземця на оформлення ПМП:

 • родинні зв’язки з громадянами України;
 • родинні зв’язки з іммігрантами, які мають посвідку на постійне проживання в Україні;
 • служба в Збройних Силах України більше 3-х років;
 • іноземні громадяни, які згідно із законом можуть отримати громадянство України (територіальне походження).

Квота імміграції щороку затверджується Кабінетом міністрів України.

Ви плануєте перебувати тривалий період, працювати або переїхати назавжди в Україну? – Оформлення посвідки на постійне проживання найкраще рішення для вас.

Цей документ надасть можливість перебувати в країні без віз і обмеження в часі. Автоматично ваші права стають майже на одному рівні з корінними громадянами.

До всього іншого, з отриманням посвідки на постійне проживання, ви зможете працювати в будь-яких компаніях країни і на будь-яких посадах без оформлення дозволу на працевлаштування, що економить велику кількість грошей на оплати державних платежів і податків. При цьому ви не втрачаєте громадянства своєї країни.

Подача документів на імміграцію.

Під час подачі пакета документів для оформлення імміграції в державну міграційну службу, потрібно не забувати про терміни перебування. Так як при їх порушенні документи у вас не приймуть і потрібно буде виїжджати.

Подача документів відбувається особисто заявником, так як в цей процес входить процедура здачі біометричних даних!

Терміни розгляду заяви про дозвіл на імміграцію.

Термін розгляду заяви про отримання дозволу на імміграцію, на практиці, становить один рік і більше. Весь цей час ви не зобов’язані перебувати в Україні, але якщо буде така потреба, то потрібно буде або оформити посвідку на постійне проживання в Україні, або кожних 3-6 місяців проходити процедуру продовження терміну перебування. При бажанні клієнта наші юристи можуть істотно прискорити цей процес.

Оформлення постійного місця проживання.

Після отримання документу про імміграцію, можна переходити до другого етапу – оформлення посвідки на постійне проживання. Дана процедура вже займає набагато менше часу – 15 робочих днів. І… тут теж є нюанси. Громадяни візових країн, які на момент підписання дозволу на імміграцію перебували за межами України, зобов’язані отримати візу Д (visa D).

Звертаючись до міграційних юристів, важливо не потрапити до дилетантів і шахраїв. Будь-яка помилка в документах і незнання нюансів всієї процедури, може привести до відмови, в разі якого ви втратите 3 роки на шляху до довгоочікуваних документів!

Також, підроблені документи, оформлені з помилками або порушенням законодавства, можуть бути причиною для скасування посвідки на постійне проживання!

Щоб уникнути різних проблем, які негативно послужать при розгляді вашої заяви і приведуть до відмови у видачі дозволу на імміграцію, радимо вам скористатися послугами фахівців.

Якщо вам відмовили у видачі дозволу на імміграцію, то знову подати документи ви зможете тільки через рік

Временный вид на жительство, ВНЖ, ПМЖ, Украина, Киев

Посвідку на постійне проживання в Україні, видають на термін: 10 років.

Вартість послуги отримання дозволу на імміграцію та посвідки на постійне проживання в Україні – 15 000 грн.

Стандартні терміни на отримання дозволу на імміграцію: до 1 року (залежить від підстав заявника).
Терміни отримання посвідки на постійне проживання в Україні : 10-15 р.д.
Прискорені терміни: за домовленістю.

Для отримання безкоштовної юридичної консультації щодо того, які документи необхідні, щоб оформити постійного виду на проживання, дозвіл на імміграцію, дозвіл на роботу, які вимоги для продовження терміну перебування в Україні, як оформити громадянство України, а також консультації міграційного адвоката з інших питань, які відносяться до міграційного законодавства України, вам необхідно зв’язатися з нами за тел.:

✆ Life +38 093 838 88 78 ✆ МТС +38 095 807 88 80

Або пишіть нам на емейл: Estum.info@gmail.com

Послуги, які ми надаємо для іноземних громадян (нерезидентів) і громадян України (резидентів) на території України:

Додаткові послуги

Залишити заявку

  ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
  +
  Передзвоніть мені!
  Call Now Button