Awesome Image

Юридична компанія «ESTUM»

Громадянство України


Компанія ESTUM забезпечить вам швидке і безтурботним оформлення громадянства України в найкоротші терміни! Досвідчений міграційний юрист нашої компанії позбавить вас від усіх стресів, пов’язаних з підготовкою, оформленням, подачею і отриманням документів.

Отримати громадянство України і розібратися в процесі його оформлення – це дуже непросто. Мало міграційних адвокатів знають тонкощі і нюанси цієї послуги.

Закон України «Про громадянство» передбачає кілька підстав для його оформлення:

  • за народженням;
  • за територіальним походженням;
  • шляхом прийняття до громадянства;
  • шляхом відновлення в громадянстві;
  • шляхом усиновлення;

Рішення про прийняття до громадянства приймає Президент України. Також при Президентові існує комісія з питань громадянства – допоміжний орган.

  • шляхом встановлення над дитиною опіки чи піклування, визначення дитини в дитячий заклад чи заклад охорони здоров’я, в дитячий будинок сімейного типу та прийомну сім’ю або передачі на виховання в сім’ю патронатного вихователя;
  • шляхом встановлення над особою, визнаною судом недієздатною, опіки;
  • в зв’язку з перебуванням у громадянстві України одного чи обох батьків дитини;
  • шляхом визнання батьківства чи материнства, чи встановлення факту батьківства чи материнства;
  • на інших підставах, передбачених міжнародними договорами України

Обов’язковою умовою для оформлення громадянства України, є відмова від громадянства в якому ви перебуваєте на момент оформлення документів.

Зіткнувшись з державними органами один раз, у вас точно відпаде бажання туди повертатися. Оформлення документів самостійно досить трудомісткий і виснажливий процес навіть для громадян України, не кажучи вже про іноземців. Вам доведеться на деякий період забути про всі свої справи, вистояти величезні черги, витратити масу часу, сил і нервів. І на жаль, весь пройдений вами шлях – це далеко не гарантія, що бажаний результат буде досягнутий.

У нашій компанії працюють досвідчені першокласні фахівці, за допомогою яких Ви зможете громадянство України за найприйнятнішою ціною.

Для отримання безкоштовної консультації щодо того, які документи необхідні, щоб оформити громадянство України, дозвіл на імміграцію, дозвіл на роботу, які вимоги для продовження терміну перебування в Україні, як оформити посвідку на постійне проживання в Україні, а також консультації міграційного адвоката з інших питань, які відносяться до міграційного законодавства України, вам необхідно зв’язатися з нами за номером +380 95 431 15 17 або за адресою Estum.info@gmail.com

Додаткові послуги

Залишити заявку

Call Now Button