Awesome Image

Юридична компанія «ESTUM»

Дозвіл на роботу


Дозвіл на роботу, працевлаштування в Україні.

Приїхали працювати в Україні чи бажаєте відкрити свій бізнес? Цікавить робоча віза в Україну? Тоді ця інформація для вас!

Дозвіл на роботу: кому видають і який штраф?

Робота іноземного громадянина без відповідного дозволу тягне за собою відповідальність – штраф у розмірі 20 мінімальних зарплат. Даний документ видається роботодавцю на певну посаду для конкретного іноземного громадянина.

За кожного працівника потрібно сплачувати податок, в залежності від окладу.

Оплата праці іноземних співробітників.

Законодавець встановив граничну норму для більшості найманих іноземних співробітників. Отже, якщо працівник не айті (IT) фахівець, який не працівник творчої професії і не засновник власного бізнесу, то мінімальна оплата праці повинна бути не менше 10 мінімальних зарплат (працівникам ГО, БО і навчальних закладів – 5 мінімальних зарплат).

Винятки з оплати праці іноземних співробітників:

 • Наявність дозволу на імміграцію / постійний вид на проживання (посвідка на постійне проживання);
 • Є статус біженця або надано притулок (тимчасовий захист);
 • Працівники іноземного флоту, засобів масової інформації, аварійно-рятувальних служб;
 • Робота в представництві іноземної компанії;
 • Спортсмени, артисти, митці, викладачі вузів;
 • Священнослужителі, які працюють у релігійних організаціях;
 • Іноземці, які приїхали для реалізації проектів міжнародної технічної допомоги;
 • Висококваліфіковані фахівці і працівники, потреба в яких є сильно відчутною для національної економіки.

Зміни в оформленні дозволу на роботу.

В кінці вересня 2017 року в законодавстві відбулося ряд змін в оформленні дозволу на роботу, що значно спростило всю процедуру.

Але все ж звичайній людині розібратися у великій кількості нормативних актів, досить непросто.

За використання праці іноземного громадянина, без оформлення дозволу на працевлаштування, в Україні передбачений штраф в двадцятикратному розмірі мінімальної заробітної плати

Також важливо простежити за своєчасною оплатою державного мита, подачі трудового контракту з найманим співробітником і не пропустити терміни подачі на продовження документа. Це все може послужити анулюванням дозволу на роботу, втратою часу і грошей.

Якщо у вас немає підстав для оформлення посвідки на постійне проживання або на громадянство України, а необхідність перебування на території України на тривалий термін – є актуальною проблемою, то дозвіл на роботу, саме ваш варіант.

Працевлаштування = посвідка на тимчасове проживання?

Слід зауважити, що якщо ви є засновником власного бізнесу або айті (ІТ) спеціалістом, то можна отримати документ, що дозволяє перебувати на території України до трьох років, з правом продовження на той самий строк. Офіційне працевлаштування дає право на оформлення посвідки на тимчасове проживання.

Куди подавати документи на дозвіл на роботу?

Поціновувачам свого часу, радимо звернутися до професіоналів, які допоможуть зібрати необхідний комплект документів та подати до відповідного Центр зайнятості. Цим самим ви зможете уникнути різних проблем, які негативно послужать при розгляді вашої заяви і приведуть до відмови.

Для отримання безкоштовної юридичної консультації щодо того, як отримати дозвіл на роботу іноземцю, як оформити громадянство України, що необхідно надати органам ДМС, щоб оформити такий документ, як посвідку на тимчасове проживання, які вимоги для продовження терміну перебування в Україні, а також інших питань, які відносяться до міграційного законодавства в Україні, вам відповість наш міграційний адвокат, для цього вам необхідно зв’язатися з нами за тел.:

✆ Life +38 093 838 88 78 ✆ Kyivstar +38 098 838 88 78 ✆ МТС +38 095 807 88 80

Або пишіть нам на емейл: Estum.info@gmail.com

Послуги, які ми надаємо для іноземних громадян (нерезидентів) і громадян України (резидентів) на території України:

Додаткові послуги

Залишити заявку

  ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
  +
  Передзвоніть мені!
  Call Now Button