Awesome Image

Юридична компанія «ESTUM»

Міграційні послуги


Міграційні послуги в Україні: імміграція, еміграція

Компанія ESTUM має багаторічну практику і великий досвід у вирішенні будь-яких питань щодо міграційних послуг і питань, які необхідно вирішити в найкоротші терміни, а також прискорити отримання документа, який вже був поданий в Державні органи України.

Що таке: міграція, імміграція та еміграція?

Міграція – переїзд громадян через кордони тих чи інших країн зі зміною місця проживання на деякий період часу або назавжди.

Імміграція – в’їзд громадян однієї держави на територію іншої держави на тимчасове або постійне місце проживання, належить до держави, куди в’їжджають нерезиденти (іноземці, мігранти).

Еміграція – добровільне або вимушене переселення (зміна місця проживання) громадян зі своєї країни (де були народжені, росли і розвивалися), в іншу країну з різних причин (побудова сім’ї, шлюб, економічним, політичним, релігійним).

Основні міграційні послуги від ESTUM

Основні міграційні послуги, які ми надаємо для іноземних громадян (нерезидентів) і громадян України (резидентів) на території України:

Про міграційних послуги

Громадянство України – обов’язкова умова для оформлення, є відмова від громадянства, в якому ви перебуваєте на момент оформлення документів.

Посвідка на тимчасове проживання в Україні (ВНЖ, тимчасовий вид на проживання) – документ, що підтверджує право на довгострокове перебування (проживання) на території України іноземців і осіб без громадянства, більш ніж дозволено візою або режимом 90/180.

Дозвіл на імміграцію – документ, згідно з яким іноземним громадянам і особам без громадянства надається право на імміграцію в Україну.

Посвідка на постійне проживання в Україні (ПМЖ) – це документ (ID карта), що підтверджує право іноземного громадянина або особи без громадянства на постійне місце проживання на території України.

Дозвіл на роботу (працевлаштування в Україні) – документ, який дозволяє іноземному громадянинові офіційно працювати за посадою або відкрити свій бізнес на території України і дає право на оформлення посвідки на тимчасове проживання.

Тимчасова реєстрація (прописка) місця проживання (проживання) іноземця в Україні – обов’язкова для іноземців, які приїхали в Україну на термін більш ніж 90 днів.

Продовження терміну перебування в Україні. Випадки, при яких ви зможете подати документи: – в’їхали по транзитній візі і змушені перебувати в країні в зв’язку з виникненням надзвичайних обставин; – в’їхали по довгостроковій візі (visa D) для подачі документів на оформлення посвідки на тимчасове або постійне проживання, але не змогли вчасно подати документи в міграційну службу; – в’їхали за короткостроковою візою або громадянин безвізової країни – поширений випадок, з яким звертаються клієнти в нашу компанію.

Легалізація – підтвердження законності і достовірності інформації, печатки та підпису в документі. Легалізацію документів роблять для надання даних документів в необхідні інстанції закордонних країн. Основні вимоги до легалізації документів: – переклад довідки і завірення українським нотаріусом; – робиться апостиль; – консульська легалізація.

Міграційний адвокат, юрист. Для швидкого і безтурботного оформлення міграційних послуг в найкоротші терміни, необхідний досвідчений і кваліфікований міграційний адвокат або юрист (залежить від обраної послуги). Наші юристи та адвокати знають тонкощі і нюанси даної послуги, позбавлять вас від усіх стресових ситуацій, пов’язаних з підготовкою, оформленням, подачею і отриманням документів.

Для получения бесплатной юридической консультации о

Для отримання безкоштовної юридичної консультації щодо обраної міграційної послуги чи то отримання дозволу на роботу іноземцю або дозволу на імміграції в Україну, оформлення громадянства України або посвідки на тимчасового та постійне проживання в Україні, а також інших послуг і питань, які відносяться до міграційного законодавства в Україні, вам відповість наш міграційний адвокат, для цього вам необхідно зв’язатися з нами по тел.:

✆ Life +38 093 838 88 78 ✆ Kyivstar +38 098 838 88 78 ✆ МТС +38 095 431 15 17

Або пишіть нам на на емейл: Estum.info@gmail.com

Додаткові послуги

Залишити заявку

    ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
    +
    Передзвоніть мені!
    Call Now Button