Awesome Image

Юридична компанія «ESTUM»

Ліцензії та дозволи


Ліцензії та дозволи в Україні – один із стовпів успішного бізнесу для багатьох підприємців і компаній. У нашій країні встановлено понад 30-ти видів діяльності, ліцензію на які, відповідно до законодавства України, зобов’язаний мати будь-який офіційний підприємець або компанія.

Отримати ліцензію не так просто, як може здатися: для ліцензування потрібен час, бажання і необхідний пакет документів. Тільки після проходження декількох кіл необхідних інстанцій, уточнень і тривалого часу, ви отримуєте бажану ліцензію, дозвіл або сертифікат.

Ліцензовані види діяльності включають в себе будь-яку діяльність, в якій є найменший ризик заподіяти фізичний, моральної або матеріальної шкоди країні та її громадянам. До вашої щастя ми готові взяти на себе всі складні питання і короткою дорогою провести вас до фінішної прямої – оформлення ліцензії (сертифікат, дозволи). Компанія «ESTUM» надасть вам допомогу в консультації і оформленні таких ліцензій і дозволів як:

  • ліцензія на поставку, на виробництво, транспортування теплової енергії;
  • будівельна ліцензія: СС2 | СС3;
  • ліцензія на роздрібну торгівлю тютюновими виробами та алкогольними напоями;
  • ліцензії на перевезення;
  • ліцензія на охоронну діяльність;
  • ліцензія митного брокера (ліцензія на посередництво у працевлаштуванні на роботу за кордоном);
  • дозвіл митного брокера (дозвіл на митну брокерську діяльність).

Залежно від виду діяльності, яким ви бажаєте займатися, крім ліцензії знадобиться певний набір дозвільної документації.

Серед цих документів часто повинні бути дозволу від різних інстанцій: санітарно-епідеміологічний висновок, медичні довідки, висновки пожежної безпеки і т.д.

Отримання потрібної документації – це тривала бюрократична тяганина з безліччю підводних каменів, яка іноді буде вас змушувати проходити весь шлях отримання дозволу заново.

При зверненні в компанію «ESTUM» – ви отримуєте гарантію того, що всю необхідну дозвільну документацію, ви отримаєте за мінімально можливі терміни і з мінімальним вашою участю, що збереже ваш спокій.

Окремим стовпом, серед основ успішного ведення бізнесу в Україні, варто сертифікація.

Сертифікація – це процес, що проводиться незалежною особою або організацією, в результаті якого власник бізнесу отримує документ – сертифікат

Після проходження процедури сертифікації, власник підприємства може отримати сертифікат УкрСЕПРО, який підтверджує відповідність продукції, щодо її безпеки, обов’язковим нормам, встановленим законодавством України, а також внесена до реєстру сертифікованої продукції.

А для зниження ввізного мита або навіть його повного скасування, власник бізнесу може отримати сертифікат походження товару СТ-1.

Отримання необхідних сертифікатів, пов’язане з певним напруженням, для усунення якого потрібен досвід і кваліфікований фахівець. Наша компанія надає послуги з сертифікації. Звернувшись до нас, ви позбудетеся від необхідності пошуку третьої особи для отримання сертифікату УкрСЕПРО і походження товару СТ-1. Ми співпрацюємо з кращими організаціями, які займаються сертифікацією підприємств.

За допомогою ліцензій і сертифікатів можна значно підвищити прибуток вашого бізнесу.

Ресурси, витрачені на них, варто сприймати як довгострокове вкладення в дуже вигідну компанію, що протягом дуже короткого часу дозволить вам бути далеко попереду конкурентів!

Для отримання безкоштовної консультації щодо ліцензування та отримання дозволів та сертифікатів, консультації з міграційних послуг (посвідка на тимчасове і постійне проживання; дозвіл на роботу; продовження терміну перебування в Україні; громадянство України), послуг в сфері корпоративного права (реєстрація ТОВ, ФОП), по адвокатським послугам, а також консультації з інших питань, вам необхідно зв’язатися з нами за номером +380 95 431 15 17 або за адресою Estum.info@gmail.com

Додаткові послуги

Залишити заявку

Call Now Button