Awesome Image

Юридична компанія «ESTUM»

Адвокатські послуги


Адвокатські послуги компанії «ESTUM» – не розчарували жодного клієнта. Ми індивідуально підходимо до кожного, хто приходить до нас, виконуючи обіцяні послуги швидко і якісно. Наші працівники чудово розуміють, наскільки важливо виконати взяті на себе зобов’язання в стислий  термін.

В «ESTUM» працюють тільки кваліфіковані дипломовані фахівці з великим досвідом роботи. Послуги адвоката від компанії «ESTUM» – це престиж і гарантований фахівець високого класу, що володіє великими знаннями в законодавстві і знає, коли і як їх використовувати. Тут вам допоможуть з будь-яким юридичним питанням.

Україна – це правова держава. Підтвердженням і головною ознакою цього є гарантія судового захисту інтересів кожного громадянина. Судова практика в нашій країні – один з важливих стовпів повноцінної держави і спокою його жителів. Адвокати та юристи нашої компанії в курсі будь-яких новин права, вони відмінно оперують ними для захисту клієнтів в суді або консультацій з ведення бізнесу, що допоможе вашому підприємству підвищити прибув.

Юрист – це людина з дипломом про закінчену юридичну освіту. Називати себе адвокатом він знаходить право лише при наявності диплома рівня магістра і після 2 років практики надання юридичних послуг і не маловажним є здача адвокатського іспиту, після якого можна отримати відповідне посвідчення.

При зверненні в будь-яку фірму, ви повинні зрозуміти, послуги якого саме фахівця необхідні у вашій ситуації, адвоката чи юриста?

В цілому, різниці в правах, обов’язках і уміннях у них небагато, але адвокат має низку виняткових переваг і зобов’язаний мати якийсь набір знань, необов’язкових юристу. Звертаючись за консультацією юриста в компанію «ESTUM», ви отримаєте відмінне обслуговування, адекватні ціни, привітного професіонала і його дохідливі пояснення.

Ви не громадянин України? Ми не бачимо в цьому ніяких проблем! Міграційний адвокат нашої компанії, володіє всіма необхідними знаннями для того, щоб істотно полегшити ваше перебування в нашій країні. Кращі юристи Києва допоможуть вам зібрати повний пакет документів і вирішити виниклі труднощі в будь-якій правовій сфері!

У Києві можна знайти безліч різних юридичних фірм та організацій, але, на відміну від нас, вони не можуть гарантувати вам належну якість послуг.

У нашій компанії ви знайдете лише кращих адвокатів Києва, які готові надати перелік самих різних послуг за своїм профілем: юридичні консультації, міграційні питання, юридична документація і її підготовка, допомога в суді і по цивільних, сімейних, адміністративних, податкових, трудових спорах.

Ми готові задовольнити будь-які ваші запити, що стосуються допомоги адвоката або юридичної документації

Юридичні послуги нашої компанії включають в себе безліч найрізноманітніших пунктів і фахівців, що позбавляє вас від необхідності пошуку допомоги в інших місцях. У компанії «ESTUM» ви завжди можете отримати якісну і швидку допомогу юриста в суді.

При випадкових правових подіях не важливо, чи ви потерпілий, чи від вас хтось потерпів, вам не потрібно вивчати величезні томи законів України. Вам лише потрібно записатися на консультацію до адвоката, пояснити йому всі нюанси ситуації, а його завдання полягає в тому, щоб надати вам першу допомогу (телефонна консультація) в ситуації, що склалася, і розповісти вам, як вийти з неї з мінімальними збитками і максимальним прибутком.

Також, наші професіонали завжди допоможуть вам зібрати документи в суд і будуть супроводжувати протягом всього виконання рішення суду. Співробітники компанії «ESTUM» – майстри своєї справи, які завжди готові стояти на сторожі ваших інтересів!

Для отримання безкоштовної консультації щодо реєстрації адвокатських послуг, з міграційних послуг (посвідка на тимчасове і постійне проживання; продовження терміну перебування в Україні; дозвіл на роботу; громадянство України) послуг в сфері корпоративного права (реєстрація ТОВ, ФОП), ліцензійних послуг, а також консультації з інших питань, вам необхідно зв’язатися з нами за номером +380 95 431 15 17 або за адресою Estum.info@gmail.com

Додаткові послуги

Залишити заявку

Call Now Button