Awesome Image

Юридична компанія «ESTUM»

Юридичні послуги


Юридична компанія ESTUM – надає юридичні послуги українському та міжнародному бізнес-сектору, юридичні послуги фізичним особам (громадянам України та іноземним громадянам).

ESTUM – знайшла для вас найкращих спеціалістів в різних галузях права. Наші юристи «вкладають душу» в свою роботу, саме тому кожен клієнт для нас дуже важливий. ESTUM – це професіоналізм, висока репутація та багаторічний досвід!

Труднощі, які виникають в процесі оформлення документів, можуть здатися важким випробуванням! Але з нашою допомогою весь процес стане надзвичайно простим.

Досвід і люб’язність наших юристів, допомагають встановити дружні відносини з державними службами по всій Україні. Ми будемо супроводжувати вас  протягом всього процесу оформлення документів і допоможемо у випадку виникнення додаткових проблем, незалежно від того, на якому етапі ми розпочали співробітництво.

Для нас немає нічого неможливого!

Для отримання безкоштовної юридичної консультації щодо юридичних послуг таких, як: посвідка на тимчасове проживання в Україні, посвідка на постійне проживання в Україні, дозвіл на імміграцію, дозвіл на роботу, продовження терміну перебування в Україні, отримати громадянство України, ліцензії та дозволи, юридичний супровід бізнесу, відкриття ТОВ або ФО-П, бухгалтерські послуги, а також консультації міграційного адвоката з інших питань, які відносяться до міграційного законодавства України, вам необхідно зв’язатися з нами по тел:

✆ Kyivstar 096 00 291 00 ✆ Kyivstar +38 098 838 88 78 ✆ МТС 099 00 291 00

Або пишіть нам на на емейл: Estum.info@gmail.com

Додаткові послуги

Залишити заявку

    ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
    +
    Передзвоніть мені!
    Call Now Button