Awesome Image

Юридична компанія «ESTUM»

Медична довідка про відсутність захворювань і від нарколога в Києві


Довідка про відсутність інфекційних захворювань і від нарколога

Наша компанія надає допомогу тільки в: консультуванні; підготовці необхідних документів; організації та супроводі в ліцензоване медустанову, для обстеження громадян України та іноземних громадян; в отриманні медичних довідок про відсутність інфекційних хвороб і сертифіката від нарколога, після обов’язкового огляду кваліфікованого лікаря.

За цією послугою, ми супроводжуємо тільки клієнтів, яким необхідні довідки для:

– подачі документів на оформлення дозволу на імміграцію та отримання постійного місця проживання (ПМЖ, імміграція) в Україні;

– виїзду на постійне місце проживання (ПМЖ, імміграцію) або на роботу в зарубіжні країни.

Медична довідка про відсутність інфекційних захворювань (консультаційне висновок фахівця, Форма № 028 / о) – це офіційний медичний документ про проходження обстеження, регламентований на законодавчому рівні, який підтверджує факт того, що на момент видачі медичної довідки, у фізичної особи (нерезидента або резидента України) відсутні інфекційні хвороби (туберкульоз , венеричних захворювань, ВІЛ інфекції, дифтерія та ін.).

Перелік інфекційних хвороб, був визначений Наказом Міністерства охорони здоров’я України N 415 від 19.10.2001, до нього увійшли:

 • туберкульоз (активна форма);
 • інші інфекційні захворювання (хвороби) в загостреній стадії, які входять до переліку Міжнародної статистичної класифікації хвороб десятого перегляду.

Сертифікат про проходження профілактичного наркологічного огляду (медична довідка від нарколога, Форма № 140 / о) – офіційний медичний документ, що підтверджує, що заявник, на момент видачі довідки, пройшов обстеження і не має небезпечних захворювань наркоманією, хронічний алкоголізм, токсикоманію.

Згідно з Наказом Міністерства охорони здоров’я України, за № 339 від 28.11.1997 р. «Про вдосконалення системи профілактичних протиалкогольних та протинаркотичних заходів та обов’язкових профілактичних наркологічних оглядів») та Постанові Кабінету Міністрів України № 1238 від 06.11.1997 р. «Про обов’язковий профілактичний наркологічний огляд і порядку його проведення », обов’язковий первинний і періодичний профілактичний наркологічний огляд необхідно проводити працівникам на підприємствах, перелік професій та видів діяльності, яких вказано в Постанові.

Хто заповнює і видає довідку про відсутність захворювань і наркологічний сертифікат?

Довідка про відсутність інфекційних хвороб – заповнюється, підписується лікарями-консультантами і завіряється печаткою закладу охорони здоров’я (обласна лікарня, консультаційно-діагностичний центр, науково-дослідний інститут, лікувально-профілактичні установи та ін.), Куди пацієнт направляється на обстеження і консультацію.

Довідка про відсутність інфекційних хвороб – видається закладами охорони здоров’я, підприємцями, які зобов’язані отримати ліцензію на здійснення діяльності з медичної практики, якими внесено медичні записи до Реєстру медичних записів, записів про направлення і рецептів в електронній системі охорони здоров’я, форма № 028 / о не ведеться.

Сертифікат від нарколога (довідка) – для фізичних осіб (резидентів і нерезидентів України) даний сертифікат заповнюється, підписується лікарями-наркологами і завіряється печаткою наркологічного закладу за їх місцем проживання, а для працівників силових структур та зовнішньої розвідки України, сертифікат видається у відомчих лікувально-профілактичних закладах.

Увага!

Остерігайтеся підроблених і недійсних довідок!

Самі не підозрюючи лихого, ви можете бути притягнуті до адміністративної і кримінальної відповідальності, а також вам відмовлять в подачі документів в державні органи!

Звертайтеся тільки до перевірених компаніям, які відповідальні за свою репутацію!

Кому потрібні, і хто може отримати довідки?

Отримати сертифікат від нарколога про захворювання на хронічний алкоголізм, токсикоманію, наркоманією та медичну довідку про відсутність інфекційних хвороб може як громадянин України, так і іноземний громадянин. Наші юристи допоможуть вам отримати довідку про відсутність захворювань в Києві та по Україні!

Проходження медогляду та отримання довідок про відсутність інфекційних хвороб (захворювань) або захворювань на хронічний алкоголізм, токсикоманію, наркоманією необхідно:

– іноземним громадянам, для подачі документів на оформлення дозволу на імміграцію та отримання постійного місця проживання (ПМЖ, імміграція) в Україні;

– нашим громадянам, для виїзду на постійне місце проживання (ПМЖ, імміграцію) або на роботу в зарубіжні країни;

Для оформлення ПМЖ в Україні, довідку про відсутність інфекційних хвороб надавати не потрібно іноземними громадянами, які:

 • уклали шлюб з громадянином України (перебувають у шлюбі більше 2 років);
 • подають заяву на підставі територіального походження;
 • є батьками або дітьми громадян України.

Ненадання медичних довідок про відсутність інфекційних хвороб або захворювань на хронічний алкоголізм, токсикоманію, наркоманією, є законною підставою для відмови в наданні дозволу на імміграцію в Україну іноземному громадянину (нерезиденту)!

Терміни і труднощі отримання довідок. Вартість

Терміни отримання залежать від медустанов, в яких ви проходите обстеження і які видають довідки про відсутність інфекційних хвороб (захворювань) або захворювань на хронічний алкоголізм, токсикоманію, наркоманією. Отримання однієї довідки займає 3-4 дні.

Труднощі самостійного походу в медустанови складається з маси незручностей:

 • пошук необхідних медустанов;
 • біганина з одного місця в інше;
 • витрачений час в чергах;
 • ризик підхопити якусь інфекцію;
 • труднощі в спілкуванні з персоналом;
 • бюрократія;
 • 3-4 дня на видачу довідок.

Варто зауважити, часто, люди, які самі шукають медустанови або знаходять «аферистів» в інтернеті, отримують не те що потрібно: документи з помилками або підроблені довідки. Відповідно, їм доводиться заново проходити всі обстеження, в структурах, які все-таки мають дозволи та ліцензії.

Отримати довідку в термін і за 1 робочий день – це реально.

Плюси роботи з нами:

 • консультація і підготовка повного пакету документів;
 • супровід юриста і вирішення організаційних питань під час проходження обстеження;
 • довідки видаються лікарем в медустанові з проходженням всіх необхідних обстежень та аналізів;
 • видані довідки беруться до всіх державних органах і посольствах і представництвах;
 • конфіденційність у процесі роботи;
 • професіоналізм, оперативність виконання поставлених завдань;
 • економія вашого часу і нервів;
 • гарантія і результат за доступні ціни.

Які документи потрібні для оформлення довідок

Для швидкої допомоги в оформленні довідок, відправляйте необхідні дані і документи в сканах нам на пошту Estum.info@gmail.com, в листі вказати додаткову інформацію: скан паспорта; інформацію про себе; вказати, яка необхідна довідка; описати причину необхідного медогляду; вказати місце, куди буде пред’явлена довідка; для наркологічної довідки – скан військового квитка або приписне свідоцтво (для громадян чоловічої статі).

Вартість довідок залежить від термінів отримання.

* В термін отримання не враховується день замовлення послуги.

Термін дії довідок

Термін придатності медичної довідки про відсутність інфекційних хвороб становить 1 рік.

Довідка про захворювання на хронічний алкоголізм, токсикоманію, наркоманією, має термін придатності – від 1 місяця з моменту отримання, залежить від того, де буде пред’являтися довідка. Залежно від професії і видів діяльності, зазначених у Постанові Кабінету Міністрів України № 1238 від 06.11.1997 р. «Про обов’язковий профілактичний наркологічний огляд і порядок його проведення», періодичний профілактичний наркологічний огляд проводиться один раз в: рік, два роки і три роки.

Легалізація. Переклад довідок

Для надання довідки про захворювання на хронічний алкоголізм, токсикоманію, наркоманією та довідки про відсутність інфекційних хвороб у необхідні інстанції зарубіжних країн, їх потрібно легалізувати (підтвердити законність і достовірність інформації, печатки та підпису).

У кожній країні свої вимоги до легалізації довідок, а саме:

 • переклад довідки і завірення українським нотаріусом;
 • робиться апостіль;
 • консульська легалізація;
 • переклад спеціальним присяжним перекладачем.

Послуги легалізації довідок ви можете замовити у нас разом з послугою допомоги в отриманні сертифікату від нарколога про захворювання на хронічний алкоголізм, токсикоманію, наркоманією та медичної довідки про відсутність інфекційних хвороб!

Ми гарантуємо, що зробимо все в терміни, якісно і за найкращою ціною, а також можемо оформимо доставку кур’єром по Києву або іншим зручним для вас способом по Україні. Чекаємо Вас!

Увага!

Наша компанія надає допомогу тільки в: консультуванні; підготовці необхідних документів; організації та супроводі в ліцензоване медустанову, для обстеження громадян України та іноземних громадян; в отриманні медичних довідок про відсутність інфекційних хвороб і сертифіката від нарколога, після обов’язкового огляду кваліфікованого лікаря.

Що від вас потрібно для отримання довідки? Зателефонувати нам!

Ваше звернення буде опрацьовано оперативно і конфіденційно!

Основні міграційні послуги від ESTUM

Основні міграційні послуги, які ми надаємо для іноземних громадян (нерезидентів) і громадян України (резидентів) на території України:

Для отримання безкоштовної юридичної консультації щодо довідки про відсутність інфекційних захворювань і сертифіката від нарколога, щодо того, які документи необхідні, щоб оформити посвідку на тимчасове і постійне проживання, дозвіл на імміграцію, дозвіл на роботу, які вимоги для продовження терміну перебування в Україні, як оформити громадянство України, а також консультації міграційного адвоката з інших питань, які відносяться до міграційного законодавства України, вам необхідно зв’язатися з нами по тел.:

✆ Life +38 093 838 88 78 ✆ Kyivstar +38 098 838 88 78 ✆ МТС +38 095 807 88 80

Або пишіть нам на емейл: Estum.info@gmail.com

Додаткові послуги

Залишити заявку

  ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
  +
  Передзвоніть мені!
  Call Now Button